Zarządzanie nieruchomościami

Wstęp

mLocum to nie tylko firma deweloperska, ale również spółka świadcząca wysokiej jakości usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami. Zarządzamy nieruchomościami należącymi do 30 wspólnot mieszkaniowych. Jest to ponad 2600 lokali, zarówno mieszkalnych jak i usługowych.

Do realizacji zadań z zakresu zarządzania nieruchomościami zatrudniamy doświadczonych, licencjonowanych zarządców nieruchomości. Dzięki temu możemy naszym Klientom zapewnić wysoki standard usług i profesjonalizm. Nasze obowiązki wykonujemy rzeczowo, uczciwie i starannie. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, dbamy o stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i umiejętności.

W związku z wykonywaniem działalności zawodowej w zakresie zarządzania nieruchomościami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej. Oferujemy nowoczesne i zindywidualizowane, tzn. nastawione na zaspokojenie indywidualnych potrzeb i rozwiązywanie lokalnych problemów, podejście do zarządzania nieruchomościami. Kierujemy się zasadą utrzymania pełnej wartości i funkcjonalności nieruchomości oraz uzasadnionego inwestowania w nieruchomość, z wykorzystaniem przychodów z nieruchomości, ale też z innych źródeł.

Kilkakrotnie uzyskaliśmy dotacje na urządzanie terenów zielonych i rekreacyjnych wchodzących w skład zarządzanych przez nas nieruchomości. Podejmujemy również działania mające na celu obniżenie kosztów eksploatacji lokali, tak w zakresie racjonalnej gospodarki finansowej, jak i zasadnych modernizacji infrastruktury.

Na podstawie wnikliwej analizy potrzeb wspólnoty przygotowujemy profesjonalne plany gospodarcze i realizujemy je po zatwierdzeniu przez wspólnoty. Działania prowadzimy w uzgodnieniu z zarządem lub radą wspólnoty i dostosowujemy je do życzeń ogółu właścicieli.

W działaniu wspomagają nas sprawdzeni przez nas usługodawcy w zakresie utrzymania czystości i porządku, konserwacji (w tym 24h gotowości do usuwania lub zabezpieczenia awarii), pielęgnacji zieleni, czy wywozu śmieci. Posiadając duży zasób zarządzanych nieruchomości wynegocjowaliśmy bardzo dobre warunki współpracy, tzn. niskie ceny i szeroki zakres usług. Wysoką jakość usług egzekwujemy poprzez ciągłą osobistą kontrolę ich wykonywania.

W zakresie zarządzania i księgowości wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie firmy Mieszczanin, a nasi klienci maja możliwość korzystania z e-kartotek. Pracę z każdym naszym klientem zaczynamy od dokładnego zapoznania się z jego oczekiwaniami i potrzebami. Jesteśmy również otwarci na wszelkie propozycje dotyczące zakresu powierzonych obowiązków

Wszystkich zainteresowanych oferowanymi przez nas usługami zapraszamy do współpracy.

Akty prawne

Poniżej przydatne dokumenty:

Ustawa o gospodarce nieruchomościami

Ustawa o własności lokali

Strefa Klienta

Naszym Klientom udostępniamy elektroniczny system zarządzania lokalami. System umożliwia zarządzanie lokalem z 4 poziomów uprawnień:
 

 • zarządcy lokalu
 • pracownika zarządcy lokalu
 • członka zarządu wspólnoty
 • użytkownika lokalu

 

Zaloguj się do Strefy Klienta pod adresem
www.e-kartoteka.pl‎

Kontakt

 • Dyrektor Działu Zarządzania Nieruchomościami

  Dariusz Stolarski - tel. 661 426 481

 • ŁÓDŹ

  Małgorzata Basior - tel. 601 380 781
  Andrzej Zalewski - tel. 609 783 680

 • WARSZAWA

  Jarosław Stelmachowicz - tel. 508 218 280
  Magdalena Frankiewicz - tel. 508 218 155
  Damian Ruciński- tel. 508 218 376
  Patrycja Mrozowicz - tel. 508 218 347

 • POZNAŃ

  Kinga Nowaczyk - tel. 693 342 752

 • WROCŁAW

  Bartosz Zakrzewski - tel. 693 644 878

 • KRAKÓW

  Ewa Drewniak - tel. 609 783 977
  Michał Duda - tel. 605 223 165

 • SOPOT

  Małgorzata Borawska - tel. 667 856 439

 

©2017 mLocum S.A.
O nas | Polityka cookies | logowanie