O nas

O firmie

mLocum S.A. (dawniej BRE.locum SA) powstała w 2000 roku w celu kompleksowej obsługi rynku nieruchomości, a w szczególności zaspokajania potrzeb mieszkaniowych oraz osiągania satysfakcji Klientów poprzez najwyższą jakość działania, co zostało potwierdzone certyfikatem jakości ISO 9001:2008, przyznanym przez TÜV SÜD Polska. mLocum realizuje projekty mieszkaniowe w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu oraz Sopocie. Jest jedną z pierwszych firm deweloperskich w Polsce prowadzących działalność na tak wielu lokalnych rynkach. Do tej pory Spółka wybudowała ponad 4095 lokali w 33 projektach. W swoich inwestycjach mLocum kładzie nacisk na wysokiej klasy materiały i jakość wykonania, co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody. Spółka jest aktywnym członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, skupiającego największych deweloperów działających na rzecz rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego.

Nagrody i wyróżnienia

mLocum zostało lauretem wyróżnienia Diamenty Forbesa 2010 czyli znalazło sie na liście polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość.

Projekt architektoniczny zrealizowanego przez nas Zespołu Mieszkaniowego "Horyzont" we Wrocławiu został nagrodzony podczas Regionalnego Przeglądu Architektury 2003, organizowanego przez Stowarzyszenie Architektów Polskich. Autorami projektu są Maciej Olechnowicz, Marcin Dziewoński i Bartosz Łukaszewicz.

W 2008 roku w konkursie Budowa Roku organizowanym przez PZiTB nasze poznańskie Osiedle "Przylesie Marcelin" otrzymało Nagrodę III-go stopnia.

Warszawski projekt mLocum - Apartamenty Kochanowskiego został nagrodzony w organizowanym przez Polski Związek Firm Deweloperskich Ogólnopolski konkursie na "Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011". Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 18 października 2012r. na Zamku Ujazdowskim w Warszawie. W konkursie wzięło udział aż 46 inwestycji deweloperskich niemal ze wszystkich największych miast Polski: Warszawy, Gdyni, Gdańska, Wrocławia, Poznania, Krakowa. Warto nadmienić, iż konkurs nie był dedykowany jedynie firmom deweloperskim wchodzącym w skład Polskiego Związku Firm Deweloperskich - każdy projekt mieszkaniowy, spełniający wymogi (czyli główne to pozwolenia na użytkowanie wydane między 1 stycznia 2008 a 31 grudnia 2011) mógł stawać w konkursowe szranki.

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasze Apartamenty Kochanowskiego zostały nagrodzone aż w trzech kategoriach:

 • dyplom dla najlepszego projektu deweloperskiego zrealizowanego w latach 2008-2011 w kategorii Zabudowa przyjazna środowisku
 • III miejsce w kategorii Zespół budynków wielorodzinnych
 • II miejsce w kategorii Zabudowa zgodna z zasadą zrównoważonego rozwoju.

 

To dla nas wielki zaszczyt znaleźć się w gronie najlepszych inwestycji mieszkaniowych w Polsce.

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż pierwszy etap Osiedla Nowe Dąbie (projekt: pracowania LJK Architekci) zwyciężył w kategorii architektura mieszkaniowa 2013 w konkursie "Kraków - mój dom", zorganizowanym przez Dziennik Polski wraz z Urzędem Miasta Krakowa. Jest nam niezmiernie miło, iż nie tylko mieszkańcy Krakowa uznali to osiedle za miejsce ciekawe architektonicznie z dobrze urządzoną przestrzenią ale również kapituła konkursu, w skład której weszli znawcy architektury i urbanistyki, potwierdziła ten wybór. Przewodniczący jury prof. Witold Cęckiewicz o osiedlu powiedział: "To świetny zespół mieszkaniowy, który poza dobrze, funkcjonalnie rozwiązanymi mieszkaniami ma też zrealizowane z dużą pieczołowitością otoczenie."

Z prawdziwą dumą informujemy, że drugi etap naszego projektu "Tumskie Ogrody" przy ul. Sienkiewicza we Wrocławiu otrzymał pierwszą nagrodę w konkursie "Piękny Wrocław". "Tumskie Ogrody" zostały docenione przez jury w kategorii budynek wielorodzinny. Konkurs jest organizowany przez Prezydenta Wrocławia przy współudziale Towarzystwa Miłośników Wrocławia. W imieniu organizatora konkurs przeprowadza Wydział Architektury i Budownictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Polski Związek Firm Deweloperskich

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, skupiającego największych deweloperów działających na rzecz rozwoju rynku mieszkaniowego w Polsce. W naszej działalności przestrzegamy zasad Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Deweloper, stworzonego przez PZFD. Poniżej przedstawiamy treść Kodeksu Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Deweloper, stworzonego przez Polski Związek Firm Deweloperskich, zgodnie z którym działamy.

Certyfikat ISO

mLocum stawia na jakość, co 6 września 2002 roku potwierdzone zostało certyfikatem jakości ISO 9001:2008, przyznanym przez TÜV SÜD Polska. Certyfikat ten jest efektem przyjętej wiosną 2002 roku polityki jakości, której jednym z głównych celów jest systematyczne podnoszenie jakości obsługi Klienta i oferowanych mu produktów w oparciu o wytyczne normy ISO. Norma zakłada ciągły wzrost poziomu atrakcyjności oferty, czemu ma służyć m.in. obowiązek permanentnego sondowania preferencji odbiorców usług

Certyfikat Dewelopera

mLocum S.A. niemal od początku swojej działalności jest w wąskim gronie kilkudziesięciu firm deweloperskich, które zostały wyróżnione Certyfikatem Dewelopera. To prestiżowe wyróżnienie przyznała nam po raz pierwszy 9 grudnia 2002 Kapituła Certyfikatu Dewelopera działająca przy Krajowej Izbie Budownictwa (obecnie przy Polskim Związku Pracodawców Budownictwa) i od tego czasu jesteśmy nieprzerwanie laureatem tego wyróżnienia.

Certyfikat potwierdza:

 • wiarygodność dewelopera
 • wysoką jakość ofert inwestycyjnyc
 • rzetelne wypełnianie zobowiązań w stosunku do Klientów

 

Certyfikat Dewelopera jest przyznawany rzetelnym i wiarygodnym podmiotom, po przeprowadzeniu weryfikacji bezpieczeństwa prawnego inwestycji oraz sytuacji finansowo-ekonomicznej firmy. W procesie tym oceniana jest także rzetelność wykonawcza.

Klienci, którzy zdecydują się nam zaufać mogą być pewni bezpieczeństwa swoich inwestycji, ponieważ:

 • sprzedaż rozpoczynamy będąc właścicielem gruntu, posiadając pozwolenie na budowę
 • posiadamy fachową, doświadczoną, sprawdzoną i lojalną kadrę na każdym odcinku projektu
 • prowadzimy profesjonalny nadzór i monitoring techniczny oraz kontrolę finansową budowy
 • nasze mieszkania są przyjazne dla użytkownika i otoczenia, funkcjonalne i zgodne z potrzebami Klientów
 • jesteśmy elastyczni - na etapie budowy realizujemy indywidualne potrzeby Klientów
 • wysoka jakość inwestycji jest naszym priorytetem

 

Grupa mBanku

Dane Spółki

mLocum S.A.
ul. Piotrkowska 173
90-447 Łódź

NIP: 725-17-91-037
REGON: 472370926

Sąd: Sąd Rejonowy dla Łodzi Śródmieścia, Sąd Gospodarczy, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, ul. Pomorska 37, 90-928 Łódź

KRS 0000291818

Kapitał zakładowy: 27 688 000 zł

Nota prawna

mLocum S.A. zastrzega, że dane zamieszczone w niniejszym serwisie internetowym mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Rzuty mieszkań prezentowane w serwisie mają charakter jedynie orientacyjny, a powierzchnie mieszkań i lokali użytkowych są przybliżone i mogą ulec zmianie w trakcie realizacji inwestycji. mLocum S.A. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w całości czy w części informacji zawartych na niniejszej stronie bez uprzedzenia. mLocum S.A. nie ponosi odpowiedzialności za dokładność, aktualność i kompletność informacji publikowanych na niniejszej stronie internetowej. Wszelkie prawa do całej zawartości niniejszego serwisu internetowego są zastrzeżone. Każdy użytkownik serwisu ma prawo do pobierania i drukowania całych stron lub ich fragmentów pod warunkiem, że nie narusza praw autorskich oraz praw z rejestracji znaków towarowych należących do mLocum S.A. Żadna część serwisu internetowego nie może być wykorzystywana w celach komercyjnych poprzez kopiowanie w całości lub części, udostępniana lub wykorzystywana w jakikolwiek inny sposób bez uprzedniej pisemnej zgody mLocum S.A.

©2017 mLocum S.A.
O nas | Polityka cookies | logowanie